کد خبر : 13390

حدادی با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار

نماینده مردم ساوجبلاغ با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

علی حدادی نماینده مردم ساوجلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ طی پیامی به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگاران را به فعالان این حوزه تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قُلِ الحَقَّ و لا تأخُذکَ فِی اللَّهِ لَومَةُ لائمٍ

۱۷ مردادماه، روز خبرنگار، روز سنگربانان خاکریزهای رسانه‌ای جنگ نرم را به همه آنانی که در عرصه رسانه و اطلاع‌رسانی صادقانه و منصفانه تلاش و فعالیت دارند، تبریک عرض نموده و از زحمات ارزشمند آنان تشکر و قدردانی می‌کنم.

امروز جامعه ما بیش از گذشته نیاز به تبیین شفافیت آگاهی و روشنگری دارد. خبرنگاران و اهالی رسانه می‌توانند در این عرصه خصوصا در راستای تقویت امید به آینده و افزایش اعتماد عمومی بسیار موثر باشند. آنچه که آنان را در این مسیر موفق می‌دارد، حق طلبی و حق‌گویی و دوری از معادلات ناصواب است.

سختی‌ها و رنج‌های شغل خبرنگاری و درعین حال مشکلات معیشتی و شغلی این عزیزان برای ما پوشیده نیست. امید است توجه بیش از پیش به این حوزه و تلاش در رفع مشکلات اصحاب رسانه، باعث شود تا خبرنگاران به عنوان چشم‌های بیدار در کنار همه ارکان جامعه برای حرکت در مسیر تعالی و توسعه به رسالت خویش عمل کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار به خصوص شهید محمود صارمی، هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران ارجمند و فرهیخته خصوصا خبرنگاران عزیز استان البرز و خبرنگاران عزیز پارلمانی که با تراوش اندیشه و جاری سازی آن با نقش قلم تنویر افکار عمومی و تقارن اطلاعاتی جامعه را رقم می‌زنند تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت فعالان حوزه رسانه را از خداوند منان مسئلت می کنم.

علی حدادی

نماینده مردم شریف ساوجلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی