کد خبر : 13365

در نشست علنی امروز؛

اعتبارنامه ۶ نفر از نمایندگان میان دوره ای مجلس یازدهم پس از قرائت گزارش شعب، به تایید وکلای ملت رسید.

در نشست علنی امروز (یکشنبه 17 مرداد) مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه های ابراهیم نجفی منتخب مردم آستانه اشرفیه، ولی الله بیاتی منتخب مردم تفرش، آشتیان و فراهان، فتح الله توسلی منتخب مردم بهار و کبودراهنگ، اسماعیل کوثری منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، سیدناصر حسینی پور منتخب مردم گچساران و باشت و سیدمرتضی حسینی منتخب مردم میانه در مجلس یازدهم پس از قرائت گزارش شعب به تایید نمایندگان مجلس رسید.

رحمت الله نوروزی گزارش شعبه 1 بررسی اعتبارنامه ابراهیم نجفی را به شرح زیر قرائت کرد:

در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز سه شنبه مورخ 5 مردادماه 1400 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 9 مرداد 1400 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که پس از بررسی به اتفاق آرا تایید شد.

همچنین سلمان اسحاقی گزارش شعبه 4 بررسی اعتبارنامه های ولی الله بیاتی و فتح الله توسلی را به شرح زیر قرائت کرد:

در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخبان حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان و بهار و کبودراهنگ که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز سه شنبه مورخ 5 مردادماه 1400 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 5 مرداد 1400 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که پس از بررسی به اتفاق آرا تایید شدند.

در ادامه علی اصغر باقرزاده گزارش شعبه 6 بررسی اعتبارنامه اسماعیل کوثری را به شرح زیر قرائت کرد:

در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز سه شنبه مورخ 5 مردادماه 1400 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 6 مرداد 1400 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که پس از بررسی به اتفاق آرا تایید شد.

محمد علیپور نیز گزارش شعبه 12 بررسی اعتبارنامه سید ناصر حسینی پور را به شرح زیر قرائت کرد:

در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه گچساران و باشت که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز سه شنبه مورخ 5 مردادماه 1400 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 5 مرداد 1400 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که پس از بررسی به اتفاق آرا تایید شد.

همچنین حسن نوروزی نیز گزارش شعبه 4 بررسی اعتبارنامه سید مرتضی حسینی را به شرح زیر قرائت کرد:

در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخب حوزه انتخابیه میانه که پس از انجام مراسم تحلیف در جلسه روز سه شنبه مورخ 5 مردادماه 1400 به این شعبه ارجاع گردیده بود در جلسه مورخ 10 مرداد 1400 این شعبه مورد بررسی قرار گرفت که پس از بررسی به اتفاق آرا تایید شد.

در جریان قرائت این اعتبارنامه ها، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، پس از قرائت گزارش شعبات و عدم اعتراض نمایندگان، اعلام کرد که اعتبارنامه های مذکور مورد تایید قرار گرفته است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی