کد خبر : 13345

فردا در صحن علنی صورت می‌گیرد؛

نمایندگان خانه ملت روز یکشنبه در صحن علنی مجلس موضوعات متعددی همچون «تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی» را بررسی خواهند کرد.

دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی در تاریخ (یکشنبه، 17 مرداد ماه) به شرح زیر اعلام شد:  

- ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد: طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی (ارجاع از جلسه علنی)

- گزارش کمیسیون عمران در مورد:  طرح دو فوریتی جهش تولید و تأمین مسکن (جهش تولید مسکن) (اعاده شده از شورای نگهبان 2)

- گزارش کمیسیون عمران در مورد: طرح انتزاع بخش ساختمان و شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی و تشکیل وزارت حمل و نقل و وزارت ساختمان شهرسازی و آمایش سرزمین (تقاضای اولویت در جلسه علنی مورخ 6 مرداد ماه 1400 به تصویب رسیده است)

- گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد: لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر.

- گزارش کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس در مورد: طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان.

موارد زیر نیز در دستور روز یکشنبه هفته جاری قرار دارد:

- گزارش شعب درمورد اعتبارنامه‌های ارجاعی به آن‌ها (در اجرای ماده (29) آیین‌نامه داخلی مجلس)

- گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق‌های نامتعارف در دستگاه‌های اجرایی (در اجرای ماده (212) آیین‌نامه داخلی مجلس).

- گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد: بررسی مغایرت‌های قانونی در نحوه انتخاب و انتصاب سازمان بورس و اوراق بهادار (در اجرای ماده (234) آیین‌نامه داخلی مجلس.

- گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت‌های آب و فاضلاب استان خوزستان از سال 1394 تا پایان شهریور ماه 1399 (در اجرای ماده (212) آیین‌نامه داخلی مجلس)./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی