کد خبر : 12823

نقدعلی در تذکری:

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس از عملکرد دولت در حوزه آب و برق انتقاد کرد و گفت: گرانی نان در این موقعیت شبهه ایجاد اضطراب روانی را به دنبال دارد.

محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز( دوشنبه 28 تیرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از عملکرد صدا و سیما در دوران انتخابات گفت: مدتی قبل نمایندگان بیانیه‌ای برای بحث حمایت کار کودکان و نوجوانان امضا کردند که متأسفانه کمتر اهمیت داده شد، این در حالی است که گروه کودک و نوجوان شبکه‌های یک و دو زمانی زبان‌زد بودند ولی امروز برنامه‌های فاخر تولید نمی‌شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شنیده می‌شود آقای رئیس جمهور می‌خواهد خط لوله نفت گوره به جاسک را پیش از موعد مقرر افتتاح کند، این تظاهر و ظاهرفریبی برای خط لوله‌ای که هنوز تکمیل نشده است، چه معنایی می‌دهد.

وی گفت: رئیس مجلس جلوی این عوامفریبی را بگیرد، افتتاح خط لوله‌ای که درصد بالایی از آن باقی مانده است جزء عوام فریبی و جز اینکه کار نکرده را به عنوان کار انجام شده قلمداد کند، معنایی ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به کنگره عظیم حج بیان کرد: حضرت آقا بحث مقاومت در تحقیر آمریکا در افغانستان را در این پیام گوشزد کرده‌اند و ما برای مقاومت آماده‌ایم.

نقدعلی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر بحث گرانی نان مطرح است، اظهار داشت: امروز بحث کمبود آب و قطعی برق را داریم، در مرکز استان اصفهان آب با تانکر توزیع می‌شود و پشت سد زاینده‌رود 350 میلیون مترمکعب آب داریم. در چنین موقعیتی گران کردن نان هیچ معنایی نمی‌دهد جز شبهه ایجاد اضطراب روانی برای مردم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی