کد خبر : 12814

صباغیان در اخطار قانون اساسی:

نماینده مردم مهریز در مجلس با اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق معلمان حمایتی خطاب به رئیس مجلس بیان کرد: حقوق این افراد که حداقلی بگیر هم هستند، از اسفندماه سال گذشته پرداخت نشده و آنها را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.

 
محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (دوشنبه 28 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطار قانون اساسی خطاب به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: چرا شبکه ملی اطلاعات علی رغم تاکید قانون و مقام معظم رهبری شکل نمی گیرد؟

نماینده مردم مهریز و بافق با اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق معلمان حمایتی خطاب به رئیس مجلس افزود: آقای قالیباف؛ حقوق این افراد که حداقلی بگیر هم هستند، از اسفندماه سال گذشته پرداخت نشده است، باید خود را جای این افراد بگذاریم که اگر چند ماه حقوقمان پرداخت نشود، در زندگی دچار مشکل می شویم. این افراد تمام حقوقشان یک میلیون و 500 هزار تومان الی دو میلیون است که اگر نگیرد با مشکلات زیادی مواجه می شوند.

وی اضافه کرد: هیات رئیسه هر تصمیمی بگیرد قابل قبول بوده و ما نیز تابع قانون هستیم، از این رو از زحمات آقای پژمانفر که کمیسیون اصل 90 را زنده و به مجلس اعتبار بخشیده اند، تشکر کرده و امیدوارم آقای شجاعی نیز این مسیر را ادامه دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی