کد خبر : 12783

صفائی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس با بیان اینکه خشکسالی طبیعی و خشکسالی تحمیلی دولت مردم را با مشکل مواجه کرده است، گفت: متأسفانه آب شرب دو شهرستان گناباد و بجستان به شدت دچار چالش است و لازم به اقدام فوری دارد.

 محمد صفائی دلوئی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 27 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه انرژی به مانند خون در بدن بوده و کمبود انرژی مشکل اصلی جامعه ملی و محلی ما به شمار می‌آید، عنوان کرد: از وزارت نیرو تقاضا دارم با فوریت در شهرستان گناباد پست فوق توزیع برق بر اساس قولی که داده شده نصب و راه‌اندازی شود.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه آب شرب دو شهرستان گناباد و بجستان به شدت دچار چالش است و لازم به اقدام فوری دارد.

وی ادامه داد: خشکسالی طبیعی و خشکسالی تحمیلی دولت دامداران را با مشکل جدی مواجه کرده است و انتظار داریم وزیر جهاد کشاورزی در این حوزه با تأمین نهاده‌های دامی اقدام فوری و عاجل انجام دهد.

صفائی دلوئی یادآور شد: در اردیبهشت ماه با سیلی مواجه شدیم که خسارات جدی به حوزه انتخابیه وارد شد و دو قنات را در حوزه انتخابیه‌ام مسدود کرد، مستندات این مهم به سازمان مدیریت بحران ارسال شده؛ انتظار داریم اقدام عاجل در این حوزه صورت گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: در همین ارتباط از قرارگاه فرماندهی محرومیت‌زدایی سپاه و رئیس بنیاد مستضعفان که با ارسال ماشین‌آلات سنگین در این حوزه یاری رساندند، تقدیر و تشکر داریم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی