کد خبر : 12263

کریمی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

نماینده مردم اراک در مجلس با تذکر به وزیر اقتصاد و مدیرعامل بانک کشاورزی که سهامدار عمده این بانک است، گفت: چرا مدیران بازنشسته و بی‌کفایت که شرکت‌هایی مانند آونگان را نابود کرده‌اند و هیچ کارنامه موفقی ندارند دوباره باید در شرکت آذرآب جولان بدهند و مشغول به کار شوند.

 علی اکبر کریمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: متأسفانه چند روز است پرسنل شریف شرکت آذرآب اراک با توجه به مشکلات جدی که مدیریت جدید این شرکت به وجود آورده، مطالبات صنفی خود را پیگیری می‌کنند اما هیچ مسئولی آنجا حاضر نشده که پاسخ‌شان را بدهد.

نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با تذکر به وزیر اقتصاد و مدیرعامل بانک کشاورزی که سهامدار عمده این بانک است، گفت: چرا مدیران بازنشسته و بی‌کفایتی که شرکت‌هایی مانند آونگان را نابود کرده‌اند و در بهره برداری از شرکت خودروسازی در جا زده‌اند و هیچ کارنامه موفقی نداشته‌اند دوباره باید در شرکت آذرآب جولان داده و مشغول کار شوند.

وی ادامه داد: این مدیران بازنشسته حتی به دریافت حقوق‌های نجومی نیز قانع نیستند و می‌خواهند در سود و درآمد شرکت آذرآب نیز شریک شوند، لذا انتظار داریم مدیرعامل بانک کشاورزی به وضعیت این شرکت رسیدگی کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی