کد خبر : 12248

امینی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم هشترود در مجلس گفت: حدود ۳ سال از کوبیدن زمین‌های کشاورزی مردم هشترود و ساخت اتوبان گذشته اما وزارت راه و شهرسازی هنوز پول کشاورزان را پرداخت نکرده است.

سیدحمزه امینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: از شما می‌خواهم در اولین فرصت نسبت به پرداخت پول مالکان زمین‌های قطعه 5 اتوبان هشترود و مراغه اقدام کنید.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حدود 3 سال از کوبیدن زمین‌های کشاورزان و ساخت جاده می‌گذرد، تنها راه درآمد مردم هشترود از کشاورزی است و اکنون منبع درآمدشان قطع شده است.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: چرا درمانگاه تأمین اجتماعی هشترود به طور رسمی افتتاح نمی‌شود. عدم افتتاح این درمانگاه به دلیل اشتغال برخی از افراد شاغل به طور غیرقانونی در این درمانگاه است.

امینی همچنین در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو اظهار کرد: برخی روستاهای  شهرستان‌های هشترود، بخش‌های نظرکهیر و شادیان با کمبود شدید آب شرب مواجه هستند و حتی برخی روستاها آب شرب مورد نیاز برای احشام خود را نیز ندارند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی