کد خبر : 12233

مطهری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم گرمسار با انتقاد از نبود آب شرب در حوزه انتخابیه خود گفت: رئیس جمهور که اهل سرخه است، آب شرب را از مسافت بسیار دور به زادگاهش انتقال داد، چه فرقی بین سرخه و گرمسار وجود دارد؟

اردشیر مطهری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین نامه ای گفت: بنا است 50 سال که آب شرب شهرستان های گرمسار و آرادان تامین شود، اما این اتفاق صورت نگرفته است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور اهل سرخه است و در دوره دوم ریاست جمهوری به شهرستانی که جمعیت کمتری دارد و به دلیل اینکه اهل آنجا است و اقوامش نیز در آنجا هستند، از سد نمرود آب شرب را تا آنجا برد که این اتفاق در عرض 6 ماه تا یک سال با 15 میلیارد تومان اعتبار صورت گرفت. این تامین بودجه خارج از نوبت صورت گرفته است.

وی افزود: متاسفانه وزیر نیرو با هلی کوپتر به سرخه رفت تا شیر آب آشامیدنی این شهرستان را باز کند، اما گرمسار و آرادان 50 سال است که آب شرب ندارند. چه فرقی بین مردم سرخه با گرمسار و آرادان وجود دارد؟ چرا رئیس جمهور تبعیض قائل می شود، لذا لازم است به این موضوع توجه شده و آب شرب این دو شهرستان تامین شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی