کد خبر : 12105

محمودوند در تذکر شفاهی:

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با بیان اینکه مردم در مدیریت کرونا بی‌پناه هستند، گفت: فوت روزانه صد نفر نشانه بی‌تدبیری در سیاست‌گذاری‌ها است.

 مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود از بی‌توجهی نسبت به مشکلات درمانی و معیشتی مردم انتقاد کرد و گفت: روزانه شاهد فوت بیش از صد نفر از هموطنان در اثر کرونا هستیم و این نشانه بی‌تدبیری در سیاست‌گذاری‌ها و عدم مدیریت است که باید به آنها رسیدگی شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم در مدیریت کرونا بی‌پناه هستند و زمانی که در برابر شایعاتی مانند قیمت واکسن که بی‌شک کار اجانب است، قرار می‌گیرند از مسئولان سوال می‌کنند اما مسئول مربوطه با لفظ بی‌ادبانه‌ای پفیوز در پاسخ به خبرنگاران استفاده می‌کند.

وی افزود: مسئولان باید بدانند تا زمانی که مسئولیتی را برعهده دارند حق ندارند به مردم جواب بی‌ادبی و سربالا بدهند؛ این نوع بی‌ادبی‌ها که در توئیت سخنگوی یک مجموعه تخصصی مطرح می‌شود نباید از سوی مراجع نظارتی بی‌جواب بماند.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: مردم حق دارند در جریان مسائل قرار بگیرند و خبرنگاران فداکار، نمایندگان افکار عمومی هستند و باید جوابگوی آنها بود.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی