کد خبر : 11896

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

روح اله متفکرآزاد در نشست علنی امروز (دوشنبه،  31 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

- تذکر احسان ارکانی نماینده نیشابور به وزیر جهاد کشاورزی درباره علت تاخیر در خصوص عدم اقدام در اصلاح و بازبینی ضوابط مرتبط با ساخت اتاق های کشاورزی چیست؟، همچنین تذکر این نماینده به همراه 44 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور درباره لزوم انجام تکلیف قانونی ماده 180 آئین نامه داخلی مجلس مبنی بر ارسال لایحه برنامه هفتم توسعه تا پایان خرداد 1400

- تذکر عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزرای صنعت، معدن و تجارت و بهداشت؛ درباره ضرورت رسیدگی به کمبود شیرخشک به ویژه شیرخشک های رژیمی.

- تذکر حسین گودرزی نماینده درود و ازنا به وزیر راه و شهرسازی؛ در خصوص ضرورت اعمال ماده 48 برای خاتمه پیمان در رابطه با پیمانکار ترک اولیه درود به دلیل ترک اولیه طرح، همچنین تذکر این نماینده به همراه 42 نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم اقدام برای خرید تضمینی دام و عشایر از دامپروری های در معرض خطر.

- تذکر روح الله ایزدخواه نماینده تهران به وزیر دادگستری؛ در خصوص لزوم رفع مشکلات حقوقی ایجاد شده برای تولیدکنندگان و کارآفرینان در استان خوزستان و ضرورت برخی عملکردهای شبه برانگیز در دادگاه های این استان.

- تذکر صدیف بدری نماینده اردبیل به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی درباره اینکه چرا هیچ اقدام جدی و موثر برای فروش سیب زمینی تولیدی کشاورزان با قیمت تمام شده صورت نمی گیرد.

- تذکر مهدی طغیانی نماینده اصفهان و 41 نفر از نمایندگان به وزیر امور اقتصادی و دارایی و وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر کشور در خصوص لزوم عمل به حکم بند ف ماده 30 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه در خصوص تامین نیاز کشور از محل واردات کامیون و کشنده استاندارد.

ادامه دارد...

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی