کد خبر : 11511

فلاحی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تأکید کرد: دولت اشرافی دلار را از ۳ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان رساند.

 احمدحسین فلاحی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 19 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: 8 سال وادادگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با مدیریت ناکارآمدی که با دولت اشرافی دلار را از 3 هزار تومان به 30 هزار تومان رساند، کسانی که رقبای خود را می‌ترساندند که اگر اینها سر کار بیایند دلار گران خواهد شد، امروز ارزش پول ملی را کاهش داده و دلار بی‌پشتوانه آمریکا را تا 30 هزار تومان رساندند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جای تأسف و تعجب است کسی که امروز به عنوان مدعی اقتصادی در مناظرات حاضر می‌شود و خود را اقتصاددان معرفی می‌کند در استان حوزه انتخابیه بنده 55 واحد تولیدی را از طریق بانک‌های تحت امر خود به خاک سیاه نشانده و تعطیل کرده است. 55 واحد تولیدی که باعث بیکاری هزاران جوانی شده است که امروز او در دفاع از این جوانان از آبپاشی در پارک‌های و مکان‌های دیگر دفاع می‌کند.

وی افزود: از موسیقی پاپ و صدای شجریان که شعار کهنه 4 سال پیش است که برخی با این شعار رأی آوردند، بیان می‌کند و این را نان و آبی برای مردم تلقی می‌کردند را دوباره تکرار می‌کند. کسی که مدعی اقتصاددانی کشور است دستگاه‌های تولیدی وارداتی را توقیف و به فروش رسانده است، دستگاهی که با ارز آزاد از جیب تولیدکننده وارد شده است نه با ارز 4200 تومانی که خوراک سگ و گربه‌ها کرده‌اند. امروز مشکل اساسی کشور طبق سخنان مقام معظم رهبری نه فضای مجازی است و نه سیاست خارجی.

فلاحی اظهار داشت: مردم بدانند که این شعارهای فریبنده در 4 سال پیش هم تکرار شد، فرمود امروز مشکل اساسی مردم مشکل اقتصادی و معیشت است و اقتصاد و معیشت در صورتی تأمین می‌شود که تولید در کشور فعال شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی