کد خبر : 11470

نقدعلی در تذکری شفاهی:

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که برای عملکرد ۸ سال گذشته خود هیچ گونه دفاعی ندارند مشکلات کشور را بر گردن FATF و مسائلی از این قبیل نیاندازند.

 محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 18 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: آقایان به عنوان رأس هرم مالی مدیریت بانک مرکزی را در اختیار داشته اند، با وجود جلسات متعدد به منظور بررسی وضعیت نهاده های دامی و کشاورزی در هیچ کدام از جلسات حاضر نشدند اما امروز در مناظرات مدعی هستند و ادعا می کنند برای بخش کشاورزی و دامپروری برنامه دارند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مناظره ها مرز ادب و مرز قانون را کنار می گذارند، ادامه داد: کسانی که برای عملکرد خود در 8 سال گذشته هیچ گونه دفاعی ندارند مشکلات کشور را بر گردن FATF و مسائلی از این دست می اندازند.

وی با تاکید بر اینکه به جای آنکه طی 8 سال مسائل اساسی کشور را برطرف کنند امروز با کمال گستاخی مشکلات را بر گردن مسائل مختلف می اندازند، عنوان کرد: امیدی نداریم که این افراد در مناظره ها برنامه ای داشته باشند اگر برنامه ای داشتند آن را طی 8 سال گذشته ارائه می کردند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور، گفت: دامداری کشور در حال نابود شدن است، شما نماینده ای به عنوان کاندیدا فرستاده اید که مشکلات دامداری کشور را برطرف کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: از صبح تاکنون سوالات مهمی از وزیر نفت و لایحه رتبه بندی معلمان مطرح شد انتظار داریم نمایندگان در زمان ارائه سوالات و طرح ها و لوایح مهم توجه بیشتری داشته باشند.

علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت، تذکر نماینده خمینی شهر را در دستور ندانست.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی