کد خبر : 11221

یک عضو هیات رییسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

 

 

 این تذکرات کتبی که در جلسه علنی امروز مجلس توسط علی کریمی فیروزجائی قرائت شد به شرح زیر است:

علیزاده برمی به همراه ۵۴ نفر از نمایندگان به رییس جمهور: لزوم توجه رییس جمهور به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص گرانی‌ها، به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم رفع کاهش جوجه‌ریزی و جلوگیری از افزایش مجدد قیمت مرغ.

ابراهیم رضایی به همراه ۴۷ نفر از نمایندگان به رییس جمهور و وزیر اقتصاد: لزوم تعامل و همکاری بانک‌ها با اصناف و بازاریانی که در شرایط کرونا متضرر شده‌اند.

مقتدایی به وزیر علوم: لزوم اطلاع‌رسانی به موقع در خصوص تعویق یا لغو آزمون وکالت و یا سایر آزمون‌ها، به وزیر کار: ضرورت نظارت بیشتر بر هلدینگ صنایع عمومی شستا، ضرورت اصلاح عملکرد سازمان تامین اجتماعی در جهت افزایش رضایتمندی ذینفعان.

ویس کرمی به وزیر ارتباطات:حذف نقشه جعلی ایران از پیج رسمی جهرمی، به رییس جمهور: لزوم برخورد با ترویج نقشه جعلی ایران در فضای مجازی.

- تذکرمحمد کعب عمیر نماینده مردم شوش به وزیر نیرو: دلیل کم کردن آب خروجی سد کرخه به خصوص در شهرستان شوش و کرخه با توجه به نیاز مبرم کشاورزان در زمان فعلی چیست؟ همچنین تذکر به وزیر جهادکشاورزی: دلایل عدم خرید کلزا در فصل برداشت این محصول و سردرگم ماندن کشاورزان استان خوزستان چیست؟

رسول فرخی به همراه ۲۶ نفر از نمایندگان به وزیر امور خارجه: لزوم انجام توافق بر اساس لغو تمامی تحریم‌ها با توجه به وضعیت موجود کشور.

رسول فرخی به همراه ۳۰ نفر از نمایندگان به رییس جمهور: لزوم توجه ویژه به معیشت مردم با توجه به مشکلات کرونا و افزایش بی‌رویه قیمت‌ها.

احمد مرادی به وزیر کشور: لزوم جبران خسارت آتش‌سوزی به باغداران و کشاورزان حوزه انتخابیه.

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی