کد خبر : 11059

دکتر قالیباف در نطق پیش از دستور ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و روز دزفول:

رئیس مجلس ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و روز دزفول، گفت: آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی در دوران دفاع مقدس به لحاظ معنوی، سیاسی، نظامی و دفاعی بود که موجب تغییر رفتار دنیا در اوج قدرت رزمندگان شد.

دکتر محمدباقر قالیباف در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 4 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق پیش از دستور خود، سالروز آزادسازی خرمشهر  را به همه ملت ایران تبریک گفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: بدون شک آزادسازی خرمشهر نقطه عطفی از بُعد معنوی، سیاسی، نظامی و دفاعی در دوران دفاع مقدس بود. حضرت امام(ره) نیز از همین جهت فرمودند که «خداوند خرمشهر را آزاد کرد»، این اوج اعتقاد به سنت و نصرت الهی برای رزمندگان مخلص بود که نحوه رفتار دنیا را در اوج قدرت رزمندگان در بُعد سیاسی و نظامی تغییر داد.

وی در ادامه این روز تاریخی و حماسی، یاد شهدا، امام شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان در دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.

قالیباف در ادامه با گرامی داشت سالروز چهارم خرداد، روز مقاومت و پایداری مردم دزفول، گفت: دزفول در دوران دفاع مقدس بیش از 3 هزار بار با موشک، توپخانه و حملات هوایی مورد تجاوز دشمن واقع شد لذا این روز را به مردم عزیز دزفول تبریک گفته و امیدواریم این مردمان موفق و موید باشند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی