کد خبر : 10994

علیپور خنکداری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم قائم شهر ،سوادکوه و جویبار در مجلس، گفت: نساجی، ملوان، صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی ظرفیت های فوتبال ایران هستند. اجازه نمی دهیم که به نساجی قائمشهر ظلم کنید.

کمال علیپور خنکداری در نشست علنی امروز (یکشنبه 2 خرداد) مجلس شورای اسلامی گفت:  چند هفته گذشته در دیدار بین دو تیم فوتبال باشگاهی پیکان و سایپا متعلق به خودروسازان کشور احساس تبانی ایجاد و در 30 ثانیه پایانی بازی، تعویض ششم انجام شد.

نماینده مردم قائم شهر ،سوادکوه ،جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال گفت: براساس قانون باید در این مسابقه از پیکان امتیاز کم کنید، نه اینکه به سایپا امتیازی اضافه شود. 3 میلیون عاشق فوتبال استان و همه مردم فوتبال دوست قائمشهر و سوادکوه منتظر عدالت هستند.

وی ادامه داد: بخش خصوصی در شهر قائمشهر نشاط ایجاد کرده، با بی قانونی و بی عدالتی به سرمایه گذاران و مردم قائمشهر دهن کجی نکنید. نساجی، ملوان، صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی ظرفیت های فوتبال ایران هستند. به شما اجازه داده نمی شود که به نساجی قائمشهر ظلم کنید.

علیپور خنکداری با اشاره به اینکه وزیر ورزش و جوانان باید از بی قانونی جلوگیری کند، ادامه داد: عدالت را برای تیم خسته و پیر نساجی که نشاط را برای مردم به همراه داشته است، اجرا کنید. فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش باید رعایت عدالت را در دستور کار خود قرار دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی