کد خبر : 10991

مقتدایی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: نمایندگان هر روز باید پاسخ مردمی را بدهند که به علت ناکارآمدی مسئولان دولتی با مشکل مواجه هستند.

 عباس مقتدایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 2 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور درباره اعتراض معلمانی که پشت در مجلس تجمع کرده‌اند، گفت: اگر وزیر آموزش و پرورش درست عمل می‌کرد، هر روز نمایندگان ناچار به پاسخگویی برای ناکارآمدی‌های وزارتخانه نبودند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به تجمع کشاورزان در خصوص توزیع ناعادلانه آب عنوان کرد: آنها از عدم اجرای مواد 158 و 159 قانون مدنی و همچنین عدم اجرای مصوبات شورای عالی آب شکایت دارند که اگر وزیر نیرو و مدیران استانی کارآمدی و توانمندی داشت این مشکلات پیش نمی‌آمد.

وی در ادامه خطاب به مردم تأکید کرد: فصل انتخابات نزدیک است و از مردم می‌خواهم دقت کنند که کسی را انتخاب کنند که دلش برای کشور بتپد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس به حل مشکلات مردم اهتمام دارند و تلاش می‌کنند موانع و مشکلات را از سر اقشار مختلف به خصوص کارگران، فرهنگیان، کشاورزان و پرستاران بردارند در حالی که مسئولان کشور را رها کرده‌اند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی