کد خبر : 10988

پژمانفر در تذکر شفاهی:

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: تیم مذاکره کننده باید توجه کند که کلیه مباحث مطرح شده در مذاکرات وین در صورتی که مورد تایید مجلس باشد، ارزش دارد، اگر مجلس مفاد مذاکرات را تایید نکند، رسمیت ندارد.

 
نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (یکشنبه 2 خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: در آستانه سوم خرداد یاد و خاطره شهدا و رزمندگان اسلام که تلاش آنها تجلی اراده الهی بود را گرامی می داریم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در تذکر به سازمان انرژی اتمی و دولت بیان کرد: تیم مذاکره کننده باید مصوبات مجلس در قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را مورد توجه قرار دهند، براساس مصوبه مجلس باید از اول خرداد اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و نظارت های فراتر از پروتکل متوقف شود، نظارت ها باید منحصر بر پادمان باشد و نه بیشتر.

وی با اشاره به اینکه ذخیره سازی اطلاعات باید به صورت کامل متوقف شود، ادامه داد: آژانس باید به صورت رسمی از طریق سازمان انرژی اتمی موارد مطرح شده را به صورت رسمی اعلام کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده باید توجه کند که کلیه مباحث مطرح شده در مذاکرات وین در صورتی که مورد تایید مجلس باشد، ارزش دارد، اگر مجلس مفاد مذاکرات را تایید نکند، رسمیت ندارد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی