کد خبر : 10860

محمدیاری طی تذکری در صحن:

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس طی تذکری از وزیر صمت خواست تا سازمان های توسعه ای جهت کاهش محرومیت و ایجاد توسعه متوازن به غرب استان گیلان ورود جدی داشته باشند.

حسن محمدیاری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 29 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور با اشاره به پیگیری و تسریع جهت افزایش محدوده تردد خودروها با پلاک منطقه آزاد تا پایان حوزه استحفاظی شهرستان های تالش و آستارا، گفت: علیرغم چند بار طرح این موضوع و درخواست از استاندار گیلان هنوز نتیجه ای حاصل نشده است.

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این درخواست از مطالبات به حق مردم است و چنانچه در شورای تامین استان طرح شود همانند برخی استان های دیگر این موضوع قابل اجرا است.

وی همچنین طی تذکری به وزیر راه و شهرسازی درباره لزوم تسریع در اجرای کنارگذر شهرستان رضوانشهر، اذعان کرد: به دلیل عدم توجه و اقدام مناسب مسئولان مربوطه، خودروهای ترانزیتی و مسافری از داخل شهر تردد می کنند که این موضوع موجب آزار و اذیت شهروندان شده است.

محمدیاری در ادامه طی تذکر دیگری به اسلامی در خصوص تسریع در اجرای آسفالت محور بین استانی گیلان- اردبیل بیان کرد: علیرغم ابلاغ به دلیل اهمال مسئولان مربوطه و موازی کاری این پروژه متوقف مانده که موجب نارضایتی مردم و مسافران شده است.

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به وزیر صمت، در خصوص عدم توجه و اقدام مناسب دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه در راستای اجرای دستورات رزم حسینی، گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با وجود دستور وزیر مبنی بر مطالعه جهت سرمایه گذاری در غرب استان گیلان هنوز علیرغم گذشت چندین ماه و همچنین محرومیت حاکم بر آن منطقه و نرخ بالای بیکاری ورود تکرده در صورتی که سازمان های توسعه ای باید جهت کاهش محرومیت و توسعه متوازن اقدام جدی انجام دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی