کد خبر : 9992

اسماعیلی:

نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند؛ ضمن اینکه دشمنان باید بدانند ملت ایران هیچگاه عرصه را خالی نخواهد کرد.

ولی اسماعیلی، به اهمیت حضور حداکثری مردم پای صندوقهای رای اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی از همان ابتدا تاکنون در همه عرصه‌های مختلف به مردم تکیه کرده است.

انقلاب اسلامی نظام مردمسالاری است

نماینده مردم گرمی در مجلس افزود: انقلاب اسلامی نظام مردمسالاری است و ملت بزرگ ایران همیشه پای کار بوده‌اند؛ زیرا این انقلاب متعلق به مردم بوده و برای سرنوشت خود تصمیم می‌گیرند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: مردم هیچگاه نخواهند گذاشت لطمه‌ای به انقلاب وارد شود و در همه مقاطع حساس نیز چنین موضوعی را به اثبات رساندند؛ ضمن اینکه پیشرفت و توسعه کشور هم مدیون جانفشانی های ملت است.

مردم انقلاب را همچون جان خود دوست دارند

وی اظهار کرد: قطعا؛ اگر مردم همچون ادوار گذشته حضور چشمگیری پای صندوقهای رای داشته باشند، دولت آینده پشتوانه مستحکم‌تری را خواهد داشت و زمینه را برای حل مشکلات فراهم خواهند کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل بیان کرد: حضور مردم پای صندوقهای رای وظیفه مسئولان را سنگین‌تر خواهد کرد؛ زیرا مردم علیرغم همه مشکلات موجود اقتصادی باز هم عرصه را خالی نمی‌کنند و این نشان می‌دهد که مردم انقلاب را همچون جان خود دوست دارند؛ بنابراین همه مسئولان باید در خدمتگزاری به ملت لحظه‌ای درنگ نکنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی