کد خبر : 9991

حاجی دلیگانی:

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی گام مثبت و روبه جلو است و مجلس نیز از آن پشتیبانی می کند.

حسینعلی حاجی دلیگانی  در خصوص آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی از سوی جمهوری اسلامی ایران، گفت: در هر تهدیدی، فرصت وجود دارد از جمله تهدیدی که علیه حق هسته ای ایران رخ داد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع این فرصت پیش آمد تا مسئولان هسته ای کشورمان متوجه شوند هر چقدر در مقابل زیاده خواهی های مسببین برجام و مذاکره کنندگان کوتاه بیایند، نتیجه روند کنونی خواهد شد بنابراین آغاز غنی سازی 60 درصدی گام مثبت و روبه جلو است.

وی ادامه داد: بدون شک این اقدام تولید قدرت است که از ناحیه قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران بدست دولت و سازمان انرژی اتمی داده شد؛ این اقدام کاملا قانونی است و مجلس نیز از آن پشتیبانی می کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: طبیعتا پشتیبانی مجلس برای گفتگوهای هسته ای نیز مهم محسوب می شود و موجب خواهد شد دست مذاکره کنندگان پُر باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته مذاکرات هیچگاه نباید فرسایشی شود و باید به فوریت طرف های مقابل وادار شوند تمامی تحریم ها قبل و بعد از برجام لغو را لغو کنند و راستی آزمایی در این زمینه صورت بگیرد؛ در این صورت مجددا تعهدات برجامی را اجرایی خواهیم کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی