کد خبر : 9941

نوش آبادی در واکنش به حادثه تروریستی نطنز:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی قدرت بازآفرینی و بازتولید در نصب سانتریفیوژ داشته و اقدامات ایذایی دشمن مانع پیشرفت هسته‌ای کشورمان نمی‌شود.

حسین نوش آبادی، در واکنش به خرابکاری اخیر در سایت هسته ای نطنز، گفت: این اتفاق در جریان یک اقدام تروریستی در راستای از بین بردن تأسیسات هسته ای جمهوری اسلامی صورت گرفت.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از آنجایی که قدرت هسته ای جمهوری اسلامی باعث هراس بیگانگان و دشمنان شده، آنها تلاش می کنند از هر طریقی به این قدرت خدشه وارد کرده و اطلاعاتی از حوزه هسته ای کشورمان به دست بیاورند.

وی افزود: خوشبختانه آنقدر قدرت دستیابی به فناوری هسته ای در کشورمان بالاست که اگر هر اقدام خرابکارانه ای نمی تواند جلوی مسیر پیشرفت را بگیرد و جمهوری اسلامی باز هم قدرت بازآفرینی و بازتولید در نصب سانتریفیوژهای جدید با قدرت بالاتر را خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان تحرکات غلط و اقدامات تروریستی را خلاف حقوق بشر دانست و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی مسیر خود رو به جلوی خود در حوزه هسته ای را پیدا کرده و این اقدامات ایذایی مانع پیشرفت هسته ای نمی شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی