کد خبر : 9936

علیزاده:

نماینده مردم دهلران،دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس با بیان اینکه سمیره بخش جدا ناپذیری و لاینفک از تاریخ کهن مردم دره شهر است تصریح کرد:قطعا استانهای همجوار نیز به این موضوع حساس احترام می گذارند.

بهزاد علیزاده درباره دل نگرانی مردم دره شهر در خصوص نامگذاری یکی از مناطق استانهای همجوار بنام "سیمره،گفت: با وزارت کشور رایزنی انجام گرفته است و اجازه نمی‌دهیم به هویت سیمره خدشه وارد شود.

نماینده مردم دهلران،دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سمیره بخش جدا ناپذیری و لاینفک از تاریخ کهن مردم  دره شهر است، تصریح کرد: قطعا استانهای همجوار نیز به این موضوع حساس احترام می گذارند.

وی ادامه داد: برحسب وظیفه صبح امروز پیگیری موضوع دلنگرانی مردم دره شهر در خصوص نامگذاری یکی از مناطق استانهای همجوار بنام "سیمره"  از طریق قائم‌مقام وزیرکشور، مدیرکل تقسیمات کشوری این وزارتخانه و استاندار ایلام انجام گرفت.

نماینده مردم دهلران در مجلس یادآور شد: هرچند تاکنون این مورد به وزارت کشور ارسال نشده اما به همه مردم عزیز استان بخصوص دره شهریهای عزیز اطمینان میدهم اجازه نمیدهیم به هویت سیمره خدشه وارد شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی