کد خبر : 9866

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها:

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت:هیچ کسی توسط هیئت های اجرایی مجبور به انصراف نشده و داوطلبان و تصمیم نهایی در مورد انصراف از کاندیداتوری با خود داوطلبان است.

سیدحمیدرضا کاظمی ، تاکید کرد:ب رخی هیئت های اجرائی در شهر ها و شهرستان های کوچک پس از آنکه استعلام افراد از مراجع چهارگانه را دریافت کردند برای حفظ حرمت داوطلبان پیش از اعلام نظر نهایی و عمومی به آنها توصیه می کنند که انصراف خود را اعلام کنند.

وی افزود: تصمیم گیری در مورد انصراف از کاندیداتوری و یا ثبت اعتراض و انتظار برای اعلام احتمالی عدم صلاحیت شخص با خود داوطلبان است و هیئت های اجرائی کسی را مجبور به انصراف نکرده اند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به ثبت نام الکترونیک از داوطلبان عضویت در انتخابات شوراها برخی از این افراد نسبت به روند ثبت نام اعتراض داشتند و مدعی بودند به دلیل مشکلات نرم افزاری نتوانستند به موقع مدارک خود را بارگزاری کنند لذا دیروز با همکاری وزارت کشور مجدد سامانه ثبت نام فعال شد و افراد جامانده مدارک خود را ارسال کردند و این آخرین مهلت برای این کار بود و امروز نیز ثبت نام داوطلبان روستا به پایان می رسد./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی