کد خبر : 9622

رئیس مجمع نمایندگان گیلان طی پیامی فرارسیدن سال ۱۴۰۰ را به ملت ایران تبریک گفت.

 

رسول فرخی میکال رئیس مجمع نمایندگان گیلان طی پیامی فرارسیدن سال 1400 را تبریک گفت. 

متن پیام به شرح زیر است؛ 

تقارن حلول سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت را با اعیاد شعبانیه باعث میمنت و مبارکی شده و انشاء الله به برکت این میلادهای با سعادت، سالی سرشار از سلامت، محبت، وحدت، معنویت، موفقیت و عزت پیش روی ملت سرافراز ایران اسلامی باشد.

این ایام مبارک را به پیشگاه مقام معظم رهبری، خانواده‌های معزز شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و ملت شریف ایران به خصوص مردم ولایتمدار استان گیلان تبریک عرض می نماییم.

سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر انقلاب اسلامی سال « تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها » نامگذاری شده است و ان‌شاءالله به لطف پروردگار و برای موفقیت و تحقق آن، باید تلاش بیشتر و مؤثری صورت گیرد.

در سالی که گذشت، ملت ایران اسلامی از طرفی روزهای سختی را با ویروس کرونا سپری کرد و از سوی دیگر تحریم های ظالمانه شرایط سخت اقتصادی را برای مردم ایجاد کرد که امیدواریم در سال جدید شاهد بهبود شرایط زندگی برای همگان باشیم.

در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ شاهد دو انتخابات بسیار تاثیر گذار در کشور هستیم که لازم است مردم با درایت، دقت و بصیرت، حضوری باشکوه و همه جانبه در این انتخابات داشته باشند تا زمینه ساز سربلندی جمهوری اسلامی ایران باشیم. 

در پایان مجدداً عید نوروز را به مردم قدرشناس استان گیلان تبریک عرض نموده و ضمن استعانت از درگاه ایزد منان برای توفیق خدمت رسانی بیشتر، از شما موکلین مومن و خداجو درخواست دعای خیر می نماییم. 

و العاقبه للمتقین       

رسول فرخی                 
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان
در مجلس شورای اسلامی   

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی