کد خبر : 9601

توسط رئیس مجلس در شهرستان پیشوا صورت گرفت؛

طی مراسمی با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، ۴۴۰۰ واحد مسکونی در شهرستان پیشوا افتتاح و به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شد.

مراسم افتتاح و تحویل 352 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) صبح امروز (چهارشنبه 27 اسفندماه) با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، اقبال شاکری و حسین نوش آبادی نمایندگان استان تهران، سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و برخی از مسئولان کشوری و استانی در شهرستان پیشوا برگزار شد. در این مراسم به صورت نمادین کلید چهار واحد مسکونی توسط رئیس مجلس به خانواده‌های مددجو تقدیم شد.

در حاشیه این مراسم، دکتر قالیباف ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با برخی از مددجویان کمیته امداد، در جریان مشکلات و مسائل آن ها قرار گرفت و قول پیگیری این مسائل و مشکلات را داد.

همچنین همزمان با تحویل 352 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان پیشوا، 2500 واحد مسکونی نیز در استان خراسان جنوبی و 1540 واحد مسکونی در استان کرمان به صورت ویدئوکنفرانس توسط رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح و به مددجویان این نهاد تحویل داده شد.

براساس این گزارش این 352 واحد مسکونی که در تاریخ 10 آذرماه سال جاری تکمیل و رونمایی شد، با اعتباری حدود 68 میلیارد تومان به بهره برداری رسید و به مددجویان کمیته امداد با اولویت خانواده های بی سرپرست و جمعیت بالای 3 نفر و تحت پوشش در شهرستان پیشوا تحویل داده شد.

گفتنی است که یک هزار و 630 خانواده نیازمند در شهرستان پیشوا تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی