کد خبر : 9577

مروری بر اقدامات مجلس یازدهم و بررسی نقش نمایندگان در سطح ملی و حوزه انتخابیه

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس با اشاره به بازدید از ۱۴۰ روستای حوزه انتخابیه گفت: طی این بازدیدها مشکلات و موانع تولید را شناسایی و راهکار حل مشکلات را پیگیری کردیم.

علی حدادی با اشاره به برخی اقدامات خود در حوزه انتخابیه، گفت: برای کارکرد بهتر نظارت میدانی لازم دیدیم کارگروه های تخصصی را فعال کنیم که این کارگروه ها در مراحل مختلف فعالیت های ما، مشاوره خوبی ارائه کرده و از آن استفاده کردیم.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه توانستم در یک سال گذشته در 140 روستا حضور یابم، عنوان کرد: ضمن اینکه در این مدت سعی داشتم در کمیسیون امور داخلی کشور فعال و در بحث اصلاح قانون انتخابات شوراها مشارکت کنم اما وظیفه خود دانستم که بیشترین توجه را در منطقه حوزه انتخابیه با در نظر گرفتن اولویت ها داشته باشم.

وی افزود: از این رو حضور پررنگی در روستاها و بین مردم داشته و از کارگاه های تولیدی بازدید کردم تا مشکلات و موانع تولید را در سطح شهرستان و سطح ملی شناسایی و مورد پیگیری قرار دهم.

حدادی ادامه داد: بر این اساس در اردیبهشت ماه سال آینده برای نخستین بار تولید انسولین در کشور، در منطقه ما رقم زده می شود.

این عضو مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به مشکلات حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی عنوان کرد: تلاش کردیم این حوزه را برای رونق صادرات غیرنفتی و خروج وابستگی بودجه به نفت در دستور کار قرار داده و تقویت کنیم تا از خام فروشی جلوگیری شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان را راه اندازی کرده و به آنها اهمیت دادیم، خاطرنشان ساخت: طی یک سال آینده 250 شرکت دانش بنیان را در حوزه انتخابیه فعال خواهیم کرد که بسترهای لازم را نیز برای آن ایجاد کرده ایم؛ همچنین پیگیری های جدی در حوزه بهداشت و درمان داشته ایم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی