کد خبر : 9567

کاظمی خبرداد:

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اسلامی گفت: در ۴هزار شعبه که از نظر ستاد کرونا وضعیت قرمز دارند، علاوه بر ۶هزار شعبه‌ای که در کلانشهرها هستند، انتخابات الکترونیکی برگزار می‌شود.

سیدحمیدرضا کاظمی ، تصریح کرد: در جلسه امروز  اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مقرر شد در 4هزار شعبه در مراکز استان‌های پرجمعیتی که از نظر ستاد کرونا وضعیت قرمز دارند، علاوه بر 6هزار شعبه کلانشهرها دستگاه های اخد رای الکترونیکی مستقر شود.

وی افزود: بعد از اتمام ثبت نام ها، یک هفته هیئت اجرایی پرونده ها را بررسی می کند سپس 10 روز هیئت نظارت شهرستان ها بعد از آن هیئت عالی استان به شکایات رسیدگی می کنند و در نهایت از 25 فروردین هیئت مرکزی به اعتراضات افراد در روند بررسی صلاحیت رسیدگی می کند.

نیمه اردیبهشت داوطبان تایید صلاحیت شده عضویت در شوراها به وزارت کشور اعلام می شوند

کاظمی ادامه داد: نیمه اردیبهشت 1400 اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده عضویت در شوراها اسلامی شهر به وزارت کشور اعلام می شود و وزارت کشور نیز به خود داوطلبان ابلاغ می کند.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اسلامی شهر و روستا گفت: از 16 فرودین نیز ثبت نام از داوطلبین عضویت در شورای روستا آغاز می شود که این مرحله نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی