کد خبر : 9560

مالکی تاکید کرد:

نماینده مردم زاهدان در مجلس، گفت: شرکت ناجی پوشش سال‌هاست در زاهدان فعال است و نه تنها ادغام نخواهد شد بلکه با قوت به کار خود ادامه می دهد و تلاش برای گسترش خط تولید است.

فداحسین مالکی در بازدید از کارخانه ناجی پوشش زاهدان اظهار کرد: شرکت ناجی پوشش زاهدان سالهاست فعالیت می‌کند و تلاش مسؤولان برای افزایش ظرفیت کارخانه است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اخیرا موردی در کشور مطرح شده که کارخانه هایی که فعال نیست ادغام شود اما سیستان و بلوچستان شامل این موضوع نمی شود.

مالکی بیان کرد: فرمانده ناجا و مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا نیز از این موضوع اظهار بی اطلاعی کردند و مشخص شد دوستان کرمان خود این موضوع را پیگیری کردند که باتوجه به نظر فرمانده ناجا دیگر نباید پیگیر ادغام شرکت ناجی پوشش با شرکت کرمان باشند.

نماینده  مردم زاهدان در  مجلس یادآورشد : شرکت ناجی پوشش زاهدان با قوت به کار خود ادامه می دهد تلاش ها برای گسترش خط تولید است، این شرکت یکی از مراکز مهم اشتغالزایی استان است و درست نیست در این روزهای پایان سال به کارگران این کارخانه استرس وارد شود قطعا نیروی انتظامی هم با خاطیان برخورد خواهد کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی