کد خبر : 9473

موسوی لارگانی:

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: مردم برای حفظ اقتدار نظام همیشه در عرصه‌های گوناگون همچون انتخابات مشارکت داشته‌اند.

سید ناصر موسوی لارگانی ، به اهمیت حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت: ملت ایران همواره در طول انقلاب اسلامی در ادوار انتخابات حضور چشم‌گیری پای صندوقهای رای داشته‌اند و علیرغم اینکه در تنگنا‌های اقتصادی هم قرارگرفته‌اند، اما همیشه برای نظام اسلامی سنگ تمام گذاشته‌اند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس افزود: مردم برای پایداری این انقلاب شهدای والامقامی را تقدیم کرده‌اند؛ بنابراین به دلیل این مولفه ارزنده همیشه برای حفظ و اقتدار نظام اسلامی در عرصه‌های گوناگون همچون انتخابات مشارکت داشته‌اند.  

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: مردم با حضورشان در انتخابات می‌توانند زمینه‌سازی یک دولت مقتدر را فراهم ‌کنند و البته با این اتفاق سکاندار قوه اجرایی با دست بازتر اظهارات خود را در مجامع بین‌المللی مطرح می‌کند و با توان بیشتری به دفاع از حقوق ملت می‌پردازد.

مردم کشورمان پشتیبان ولایت فقیه هستند

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار کرد: کم و کاستی‌هایی در حوزه اقتصادی وجود دارند و قطعا مردم در مضیقه هستند، اما به دلیل اینکه پشتیبان ولایت فقیه بوده‌اند و رهبری عظیم‌ والشان انقلاب بر حضور حداکثری تاکید داشتند در انتخابات آتی همچون گذشته مشارکت بالایی خواهند داشت.

موسوی لارگانی تصریح کرد: امیدوار هستیم که مردم با حضورشان در پای صندوقهای رای زمینه ایجاد یک دولت جوان انقلابی را فراهم کنند تا هم اینکه درد را بفهمد و هم اینکه علاج درد آنها باشد؛ ضمن اینکه چنین اتفاقی با دقت نظر در انتخاب فرد اصلاح صورت می‌پذیرد.

جمهوری اسلامی ایران از توان علمی، نظامی و صنعتی بالایی برخوردار است

وی در پایان گفت:جمهوری اسلامی ایران از توان علمی، نظامی و صنعتی بالایی برخوردار است و روبه توسعه هستیم؛ بنابراین آینده درخشانی را در پیش رو خواهیم داشت و مردم نباید فریب افرادی را بخوردند که به دنبال امیال سیاسی خود هستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی