کد خبر : 9365

سعادتی بیشه سری:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تصویب قانون اقدام راهبردی شجاع ترین و انقلابی ترین تصمیم مجلس در تاریخ انقلاب بود که اثرات زیادی در درون کشور اقتدار نظام داشت.

 
مهدی سعادتی بیشه سری  یکی از مهمترین اقدامات مجلس یازدهم را تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها دانست و گفت:در تاریخ انقلاب اسلامی می توان گفت که یکی از انقلابی ترین و شجاعانه ترین تصمیم مجلس تصویب این قانون بود که باعث نا امیدی دلبستگان داخلی به مناسبات خارجی شد و از طرف دیگر آمریکا،صهیونیست و اروپا را خلع سلاح کرد.

سعادتی بیشه سری تاکید کرد: تصویب قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها کمک مجلس به دولت در برجام بود تا با دست پر به صحنه مذاکرات برود و از این طریق مسیر را باز کردیم.

وی افزود: علیرغم عصبانی بودن غربی ها و امید ها و تمایل وزارت خارجه برای ایجاد گشایش در برجام و مذاکرات جدید با روی کارآمدن جو بایدن، مقام معظم رهبری شروطی را مشخص کردند که ادامه راه را برای همه مشخص کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: مصوبه مجلس درباره رفع تحریم ها اثرات زیادی در درون کشور و بر اقتدار نظام جمهوری اسلامی داشت برای همین مجلس جلوی هرگونه قانون گریزی خواهد ایستاد.

وی ادامه داد: در بند 9 قانون راهبردی به صراحت آمده که متخلفان و استنکاف کنندگان به قوه قضاییه معرفی می شوند که این اقدام هفته پیش صورت گرفت.

سعادتی بیشه سری خاطرنشان کرد: نمایندگان معقتدند که باید مُرّ قانون توسط دولت باید اجرا شود اما در عین حال هم صدایی که حضرت آقا بر آن تاکید داشتند با وحدت رویه و انسجام درون این فضا را ادامه دهیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی