کد خبر : 9163

میر تاج الدینی:

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: شفافیت آرا باعث خواهد شد که از شیوع فساد، ممانعت شود و البته وقتی که اظهارنظرها در منظر مردم قرار بگیرند دیگر جایی برای سوءاستفاده باقی نخواهد ماند.

سید محمد رضا میرتاج الدینی به طرح شفافیت آرا اشاره کرد و گفت: طرح شفافیت آرا برای بررسی بیشتر به کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس ارجاع داده شده و پس آز نیز به صحن علنی خواهد آمد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر بررسی لایحه بودجه سال 1400 در دستور کار است و هئیت رئیسه مجلس باید تصمیم نهایی را برای زمان بررسی مجدد طرح شفافیت اتخاذ نماید.

وی اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی وکلای ملت هستند، لذا نباید در قبال ملت مخفی کاری وجود داشته باشد و همچنین ادله کافی را هم برای اثبات آرا خود داشته باشد تا حریتش حفظ شود؛ ضمن اینکه مردم کشورمان، مسئولان شفاف و با صداقت را تحسین می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شفافیت آرا باعث خواهد شد که از شیوع فساد ممانعت شود و البته وقتی که اظهارنظرها در منظر مردم قرار بگیرند دیگر جایی برای سوء استفاده باقی نخواهد ماند.

میرتاج الدینی بیان کرد: بنده موافق طرح شفافیت آرا بوده‌ام و در این زمینه نیز بارها به صورت شفاف اعلام کرده‌ام، چرا که مردم نامحرم نیستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی