کد خبر : 9064

رحیمی جهان آبادی:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مخالف مصوبه امروز مجلس بودم زیرا به نظر می‌رسد که برای بررسی تخلف دولت، نیازمند جلسه با سازمان انرژی اتمی، شورایعالی امنیت ملی و رییس جمهور هستیم.

 
 نمایندگان مجلس شورای اسلامی طبق ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی پارلمان با ۲۲۱ رای موافق، ۶ مخالف و ۷ ممتنع با استنکاف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران به قوه قضائیه موافقت کردند.

جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در راستای شفافیت آراء، اعلام کرد: من یکی از شش نفر مخالف مصوبه امروز مجلس بودم چون یک نماینده باید حجت شرعی و عقلی و قانونی برای رای خود داشته باشد، به نظرم برای رسیدن به تخلف دولت و نقض قانون، نیازمند جلسه با سازمان انرژی اتمی و شورای عالی امنیت ملی و رییس جمهوریم تابدانیم دقیقا چه تصمیمی و چرا گرفته شده و بعد با دانستن جزییات تصمیم و بررسی محتوای بیانیه مشترک آژانس و سازمان انرژی اتمی، نتیجه‌گیری کنیم.

نماینده تربت جام ، تایباد ، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: به همین دلیل ضمن احترام به سایر همکاران نماینده، امروز رأی مخالف دادم و معتقدم در این شرایط، کشوربه همگرایی بیشتر بین‌قوا نیاز دارد ./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی