کد خبر : 8884

مقتدایی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همگان متوجه هستند که سردمداران ایالات متحده به هیچ تعهدی پایبند نیستند؛ بنابراین باید در وهله نخست وعده‌های خود را عملیاتی کنند پس از آن نیز ما هم به وعده‌های خود بازخواهیم گشت.

عباس مقتدایی، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با شماری از مردم تبریز، گفت: مقامات آمریکایی باید آنقدر هوشمندی داشته باشند که پیام ایران را دریافت کنند؛ زیرا اگر آنها شان ملت ایران را در نظر بگیرند و از رفتارهای نابخردانه خود دست بردارند، جمهوری اسلامی ایران هم از حسن نیت برخوردار بوده و بر همین اساس در سطح مجامع بین‌المللی برخورد می‌کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران با زبان عمل به دنیا نشان داده است که کشوری مقتدر در حوزه‌های مختلف بوده و البته براساس اصول و ارزش‌های اسلامی و انسانی هم رفتار می‌کند؛ ضمن اینکه چنین پیامی در زمان پیروزی انقلاب و پس از آن نیز به اشکال مختلف بیانگر بوده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: فرمایشات رهبر انقلاب در بالاترین سطح بوده و یک سند تلقی می‌شود؛ بنابراین همانطور که ایشان فرمودند عمل در برابر عمل اتفاق خواهد افتاد.

وی تاکید کرد: آمریکایی‌ها در وهله نخست باید به تعهدات خود عمل کنند؛ چرا که آنها پیمان شکن هستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی