کد خبر : 8830

منتظری عنوان کرد:

نماینده مردم گرگان و آق قلا گفت: مقرر شد طی تفاهم نامه‌ای با کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی برای محرومین مناطق حاشیه گرگان در جهت محرومیت زدایی مسکن ساخته شود.

غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا و عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی  ، با اشاره به  با معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: این دیدار با هدف پیگیری حل مشکلات اراضی تحت پوشش و در اختیار بنیاد مستضعفان در مناطق محروم انبار لوم و  آق قلا برگزار شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در جهت محرومیت زدایی با استفاده اراضی‌ای که در اختیار بنیاد قرار دارد طرح مسکن محرومین را مطرح شد که با استقبال دکتر مرتضوی مواجه شد.

وی افزود: مقرر گردید طی تفاهم نامه‌ای با کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی برای محرومین مناطق حاشیه گرگان در جهت محرومیت زدایی مسکن ساخته شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس بیان کرد: امید است برای اجرایی شدن این طرح با استفاده از ظرفیت های که در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا وجود دارد طی جلسه ای دیگر، این پیشنهاد به مرحله اجرا در آید./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی