کد خبر : 8671

احمدی بیغش:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در موضوعات «توان موشکی» و «مسائل منطقه‌ای» مذاکره نخواهیم کرد و آمریکایی‌ها باید این خیال خام و پوچ را از سر خود خارج کنند.

محمود احمدی بیغش با اشاره به اظهارات وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه « اگر ایران به تعهدات خود در برجام بازگردد ما نیز این کار را خواهیم کرد»، گفت: اظهارات دولتمردان فعلی آمریکا پوسیده و فاقد ارزش است، زیرا موضوعات جدیدی نیستند و این مباحث را در گذشته ترامپ و پمپئو نیز مطرح می‌کردند.

نماینده مردم شازند در مجلس افزود: قبل از اینکه بایدن، رئیس جمهور آمریکا شود، دلسوزان نظام به غرابگرایان گوش زد می‌کردند که نباید به انتخابات آمریکا دل بست، چون که راهبرد سردمداران ایالات متحده دشمنی با ملت ایران است و الان نیز مواضع بایدن و امثالهم را مشاهده می‌کنیم که از شرارتشان کاسته نشده است.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اگر قرار بر این است که کسی به برجام بازگردد، آمریکایی‌ها هستند و فرمایشات رهبر انقلاب همچون گذشته حکیمانه و هوشمندانه بوده است، زیرا ما به تعهدات‌مان در برجام عمل کرده‌ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آمریکایی‌ها باید متوجه باشند که اگر می‌خواهند به برجام بازگردند باید همه تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان را لغو کنند در غیر اینصورت حضورشان در برجام هیچ اهمیتی برای ایران نخواهد داشت.

وی به مطرح کردن مذاکرات موشکی از سوی مقامات کاخ سفید اشاره و تصریح کرد: در موضوعات توان موشکی و مسائل منطقه ای مذاکره  نخواهیم کرد و آمریکایی‌ها باید این خیال خام و پوچ را از سر خود خارج کنند.

احمدی بیغش افزود: متاسف هستیم برای غرابگرایانی که چشم به انتخابات آمریکا و بایدن بسته بودند، آقایان الان باید ملاحظه کنند که دولتمردان فعلی و قبلی آمریکا هیچ تفاوتی با هم ندارند، زیرا دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران هستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی