کد خبر : 8659

نخعی خبر داد:

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس از افزایش چهار برابری اعتبارات راه های خراسان جنوبی از ۱۳۰ میلیارد به ۵۴۰ میلیارد تومان خبر داد.

مصطفی نخعی نماینده مردم نهبندان و سربیشه  و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به دیدار با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: در این دیدار نمایندگان بیرجند و قاین در مجلس شورای اسلامی، استاندار و سایر مسئولان وزارتی، استانی و شهرستانی، نیز حضور داشته و  علاوه برکلنگ آغاز عملیات اجرایی ۵۴ کیلومتر پروژه بزرگراهی در استان، که در محل سالن پایانه مرزی ماهیرود، به زمین زده شد، بازدیدی از مسیر نهبندان۔سربیشه داشته  و همچنین جاده روستای باغ سنگی سربیشه نیز به نمایندگی از ۳۵ کیلومتر از راههای روستایی استان افتتاح گردید.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: این ۵۴ کیلومتر که در ۲۷ کیلومتر باند دوم در محور درح- ماهیرود و ۲۷ کیلومتر تکمیل قطعه ششم محور دیهوک - راور می باشد، اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این دو پروژه ۲ هزار و ۵۱۲ میلیارد ریال است.

وی افزود: دراین سفر وزیر راه از افزایش چهار برابری اعتبارات راه های خراسان جنوبی  از ۱۳۰ میلیارد  به ۵۴۰ میلیارد  خبر داد و افزود که  ۲۰ درصد از ۴۵۰ کیلومتر افتتاح بزرگراه ها که در دهه فجر در سطح کشور انجام شده متعلق به خراسان جنوبی می باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی