کد خبر : 8571

فراکسیون مستقلین ولایی با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۲۲ بهمن

فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم با صدور بیانیه‌ای به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به نقش مردم در توفیقات نظام اشاره و بر وحدت کلمه از سوی مسئولان و مردم تأکید کرد.

فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم به مناسبت ۲۲ بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بیانیه ای صادر و طی آن بر وحدت کلمه جامعه اعم از مسئولین، مردم و نحله های فکری گوناگون، استوار در ذیل پرچم موسع جمهوری اسلامی و توأم با اقتدار روزافزون کشور تأکید کرد.

بیانیه‌ این فراکسیون شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نظام ارزشمند جمهوری اسلامی ایران که حاصل رهبری قدرتمند معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و خون شهیدان، مبارزات، پایمردی ها، رشادت ها و تحمل زندان‌ها و شکنجه ها و تبعیدها و رنج های بیشمار دوران است امروز وارد چهل و سومین بهار خود می شود.
خداوند منان را شاکریم که این انقلاب و این نظام ارزشی را از پس موانع و ناملایمات بسیار با عنایات خاصه خود تا به این مرحله رسانده و برای ادامه مسیر هم کماکان محتاج هدایت ها و حمایت های لایزال الهی و توجهات حضرت ولیعصر(عج) می باشد تا این کشتی انقلاب اسلامی در اقیانوس متلاطم این دنیای پیچیده با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تحویل صاحب اصلی خود بشود.

ما باید بدانیم که برای توفیقات بیشتر و ادامه مسیر نیازمند یادآوری و بازخوانی شعارها و ارزش ها و آرمان های انقلاب هستیم که اراده آهنین ملت در آنها جمع است. شعارهایی نظیر استقلال، آزادی، نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی، کرامت انسانی، عدالت، وحدت و همدلی و همچنین مبارزه با ظلم و ستم و تبعیض و فساد، امروز نیاز به یادآوری دارند تا از مسیر اصلی انقلاب منحرف نشویم و یا باز نمانیم.

این بازخوانی برای مسئولین بسی ضروری تر است چرا که احساس می شود اغلب ما مسئولین در مسیر انقلاب از مردم عقب تریم و چاره کار در توجه بیشتر به مردم و خواست و اراده آنهاست. توجه و باور بیشتر به نقش مردم در اداره امور مختلف در حوزه های سیاست، نظارت، فرهنگ و اجتماع و اقتصاد است.

تاریخ انقلاب به خوبی نشان داده است که هر جا حضور مردم پر رنگ و پر نقش بوده همانجا از نقاط عطف در توفیقات نظام است.

امید است گام دوم انقلاب با وحدت کلمه جامعه اعم از مسئولین و مردم و نحله های فکری گوناگون در ذیل پرچم موسع جمهوری اسلامی استوار و توأم با اقتدار روزافزون کشور باشد که در آن مشکلات جامعه و مردم مرتفع و جایگاه بین المللی ایران اسلامی مستحکم تر و اثرگذارتر باشد؛ ان شاءالله.

اعضای فراکسیون مسقلین ولایی مجلس یازدهم تمامی مساعی خویش را به کار می گیرند تا انعکاس دهنده صدای مردم در مجلس باشند و نهایت تلاش ها را برای حرکت قوه مقننه کشور در مسیر انقلاب و اراده ملت مسلمان و تقویت گفتمان عقلانیت و خردورزی در جهت تقویت و اعتلای ایران بزرگ به عمل می آورند.

فراکسیون مستقلین ولایی مجلس یازدهم./

 

ارسال نظر

سیاسی
اقتصادی
اجتماعی