کد خبر : 8530

رضوانی:

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: طرح شفافیت آرا برای بررسی مجدد به صحن علنی ارجاع داده خواهد شد و همچنین معتقدم به تصویب خواهد رسید.

غلامحسین رضوانی به بررسی مجدد طرح شفافیت آرا در صحن علنی مجلس اشاره کرد و گفت: شفافیت در تمامی ارگان‌ها یک امر بسیار مطلوب و مورد قبول همگان است، متاسفانه دولت در این زمینه اغماض به خرج داده چرا که مقرر شده بود سامانه حقوق مدیران را راه اندازی کند، اما تاکنون این مهم را انجام نداده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر افزود: طرح شفافیت آرا به دلیل اینکه دو سوم آرا را برای تصویب شدن نیاز داشت این اتفاق مهم صورت نپذیرفت؛ ضمن اینکه بسیاری از نمایندگان مجلس با شفافیت مخالف نیستند، بلکه می‌خواهند همه جوانب در این طرح به صورت مبسوط لحاظ شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: طرح شفافیت آرا برای بررسی مجدد به صحن علنی ارجاع داده خواهد شد و پس از تصویب کلیات باید جزئیات به نحوی تنظیم شود که مطالبات مردم پاسخ داده شود.

رضوانی اظهار کرد: شفافیت لازمه پیشرفت کشور است که باید در همه حوزه‌های گسترش پیدا کند؛ ضمن اینکه اگر مواردی وجود دارد که بایستی مصالح عالیه نظام در نظر گرفته شود، می‌توان از کارشناسان مربوطه مشورت‌های لازم در حوزه‌های مختلف همچون شورای عالی امنیت ملی اخذ شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی