کد خبر : 8489

حسینی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس گفت: اگر طرف‌های غربی همه تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان را لغو کنند ما نیز به تعهدات خود در برجام بازخواهیم گشت.

 
ید شمس‌الدین حسینی، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه « آمریکا تمامی تحریم‌ها را لغو کند، ایران پس از راستی‌آزمایی، تعهدات برجامی را انجام می دهد» اظهار کرد: مقام معظم رهبری در گذشته نیز مشخص کرده بودند که اگر قرار بر این باشد ما تعهدی را بپذیریم، باید طرف مقابل نیز نسبت به انجام تعهدات ما اقدامات عملی را انجام دهد و در حقیقت متناسب با اقداماتی که انجام می‌دهد ما هم اقدامی را انجام دهیم.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس افزود: متاسفانه در برجام ما همه تعهدات خودمان را انجام دادیم و در مقابل آنها به هیچ کدام از تعهدات خود پایبند نبودند.

این نماینده مردم در مجلس شورای تاکید کرد: در حال حاضر که ظاهرا تغییراتی در دولت ایالات متحده آمریکا صورت گرفته است، در صورتی که بتوانند بدعهدی خود را در برجام بطور کامل جبران کنند و همه تحریم‌ها را لغو کنند باب همکاری بسته نخواهد بود؛ ضمن اینکه همه این اتفاقات باید از سوی کشورمان راستی آزمایی شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی