کد خبر : 8419

علیرضا بیگی: مهمترین دستاورد انقلاب استقلال است/ کاستی‌ها در عدالت است یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها، استقلال کشور را مهمترین دستاورد انقلاب برشمرد و تاکید کرد: کاستی های موجود در حوزه عدالت بوده و باید پس از چهل سالگی انقلاب در مسیر تامین حقوق آحاد ملت در ابعاد مختلف گام برداریم.

 

احمد علیرضابیگی  درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهار دهه گذشته و گام هایی که باید از این پس برداشته شود، بیان کرد: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته، استقلال کشور است که مرهون جانفشانی ها و رشادت مردم کشور در رویارویی با دشمنان خارجی و اهتمام آنان برای توسعه کشور با تکیه بر ظرفیت های کشور است.

وی در ادامه اظهار کرد: کاستی های موجود نیز در حوزه عدالت است. انقلاب اسلامی باید تامین کننده حقوق آحاد ملت ایران در ابعاد مختلف باشد. مقام معظم رهبری نیز تاکید داشتند که در حوزه توسعه عدالت و دستیابی آحاد مردم به حقوقشان دچار کاستی هایی هستیم که باید در دهه پنجم انقلاب اسلامی این مهم تامین شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: از نظر بنده تاثیرگذارترین دوره در طول عمر انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس است که از موجودیت کشور دفاع شد و فرهنگی را به وجود آورد. ما در حوزه های مختلف با اتکا بر فرهنگ دفاع مقدس توانستیم راه درست را انتخاب و در مسیر پیشرفت کشور گام برداریم. همچنین تاثیرگذارترین افراد نیز شهدای انقلاب اسلامی بودند که برای حفظ کیان ملت از وجود خود گذشتند و امروز عظمت جمهوری اسلامی را مرهون جانفشانی آنان هستیم.

علیرضابیگی در پایان درباره مسیری که برای تحقق ارمان های انقلاب باید طی شود، افزود: برای تحقق تمام آرمان های انقلاب پس از چهل سالگی باید در مسیر ولایت و رهبری گام برداریم. با توجه به نقش ولایت فقیه و رهبری در حیات و استمرار انقلاب اسلامی باید به تبعیت و دنباله روی از فرمایشات ایشان برای تحقق آرمان های انقلاب تلاش کرده و در این مسیر حرکت کنیم. چراکه اساس استقلال و پیشرفت کشور و جان مایه آن تبعیت از رهبری است.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی