کد خبر : 8415

نماینده مردم در مجلس:

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: با نصب تصاویر شهدا در پل شهدای دانش‌آموز، یاد و خاطره آنان زنده نگه‌داشته شود.

 


 

فاطمه مقصودی امروز ۱۸ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: متأسفانه پل یاد شده تنها با یک تابلو و در یک جهت مشخص شده و باید در مسیر این پل، تمثال شهدای دانش‌آموز نصب شود.

وی با اشاره به تصمیم‌گیری برای احداث مجموعه بزرگ رفاهی، تجاری فرهنگیان بروجرد، تصریح کرد: زمین این مجموعه در سال ۸۸ خریداری شده و تاکنون هیچ اقدام عملی برای راه‌اندازی آن نشده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این مجموعه بزرگ فروشگاهی، علاوه بر سودآوری برای اعضای تعاونی مصرف فرهنگیان، می‌توان خدمات گسترده‌ای به فرهنگیان و همشهریان ارائه کرد.

مقصودی با اشاره به تلاش برای خانه‌دار شدن فرهنگیان، اضافه کرد: بسیاری از فرهنگیان بروجرد با مشکل کمبود مسکن همراه هستند و با توجه به قول مساعد وزارت آموزش‌وپرورش و اراضی موجود در شهرستان، می‌توان برای خانه‌دار کردن فرهنگیان فاقد مسکن اقدام کرد.

وی بیان کرد: موضوع مسکن به‌عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی فرهنگیان از اهمیت بالایی برخوردار است که با همکاری بین‌بخشی و پیگیری‌های انجام شده در وزارت آموزش‌وپرورش می‌توان برای این عزیزان اقدامات گسترده‌ای انجام داد.

 

تمثال شهدای دانش‌آموز باید در مسیر پل شهدای دانش‌آموز نصب شود

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی