کد خبر : 8310

نقدعلی:

عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان اصفهان گفت: اعضای هئیت نظارت بر انتخابات برای بررسی صلاحیت‌ها مر قانون را در نظر خواهند گرفت تا اینکه افراد پاکدست و کاردان وارد این عرصه شوند.

 

محمد تقی نقدعلی به احراز صلاحیت شوراها اشاره کرد و گفت: طی جلساتی که با هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها و همچنین هئیت استانی داشته‌ایم، اساسا رویکرد همگی بر این بوده که از اتفاقاتی که در دوره گذشته در برخی ازشوراها اتفاق افتاده، ممانعت شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم از تایید صلاحیت برخی از اعضای شوراها گله‌مند هستند؛ چرا که لیاقت امانت‌داری را نداشتند؛ لذا بنای این دوره هئیت نظارت بر انتخابات به نحوی خواهد بود که افراد پاکدست، جهادی، کاردان و کاربلد که مصالح عمومی را در تصمیم‌گیری‌های خود لحاظ می‌کنند تایید صلاحیت شوند.

وی اظهار کرد: افرادی که وارد شوراها می‌شوند باید اعتبارات را در جهت خدمت رسانی به مردم هزینه کنند و همچنین نظارت مطلوبی بر عملکرد شهرداری‌ها داشته باشند تا دیگر شاهد اتفاقات تلخ نباشیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امیدواریم افرادی متعهد و متخصص وارد عرصه شورا شوند تا در خدمت به مردم باشند؛ ضمن اینکه ملاک این دوره از هئیت های نظارت برای احراز صلاحیت‌ها مر قانون خواهد بود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی