کد خبر : 8286

عزیزی:

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: احزاب نتوانستند به انتظارات مردم پاسخ مطلوبی دهند و حتی نتوانستند با یکدیگر همگرایی داشته باشند.

ابراهیم عزیزی، به عدم کارایی مناسب احزاب کشور اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که در کشور نیاز به کار عمیق، علمی و هوشمندانه دارد پرداختن به موضوع احزاب است؛ متاسفانه در ابتدای انقلاب تاکنون اقدام اثر بخشی در حوزه احزاب نداشته‌ایم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: احزابی که تاکنون در کشورمان وجود داشته کارآمدی خاصی نداشته‌اند و آنگونه که بایستی برای اداره امور جامعه عمل کنند برنامه خاصی ارائه نداده‌اند.

وی اظهار کرد: عملکرد احزاب موجود در کشور بخشی از بی رغبتی به تحزب است ضمن اینکه احزاب نباید خود را قیم مردم بدانند و اتفاقا تصور می‌کنند تشکیل شده‌اند که به جای مردم تصمیم بگیرند در حالی که این‌ها باید در جهت خدمت رسانی به مردم پایه گذاری شوند.

عزیزی تاکید کرد: احزاب در کشور ما فقط وظایف خود را منحصر به موضوعات سیاسی و انتخابات تلقی می‌کنند که این نیز مطلوب نیست چرا که باید برای اداره کشور برنامه و راهکار داشته باشند و همچنین پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: احزاب نتوانستند به انتظارات مردم پاسخ مطلوبی دهند و حتی نتوانستند با یکدیگر همگرایی داشته باشند لذا بعضی از احزاب در مواقع انتخابات طلوع و پس از انتخابات نیز غروب می‌کنند که این شایسته نظام سیاسی ایران نیست و بایستی رویکرد احزاب تغییر کند و برای اداره کشور برنامه ارائه دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی