کد خبر : 8255

مقتدایی:

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: با طرح شفافیت آرا مردم از موقعیت، نظرات، اقدامات و رفتار نمایندگان دسترسی پیدا خواهند کردند.

عباس مقتدایی به طرح شفافیت آرا اشاره کرد و گفت: شفافیت آرا یکی از طرح‌هایی بوده که در مجلس شورای اسلامی مورد توجه جدی نمایندگان بوده و البته در دستور کار هم قرار گرفته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار این بودند که روند برسی طرح شفافیت آرا به سرعت در اولویت قرار بگیرد که چنین موضوع مهمی نیز اتفاق افتاده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معتقدیم یکی از ابزارهای لازم برای پیشرفت کشور، شفافیت هایی بوده که باید در بالاترین رده صورت بپذیرد؛ البته این بدین معنا نخواهد بود که اسناد و یا موضوعات محرمانه افشا شود، بلکه مردم حد بالاتری نسبت به عملکرد نمایندگان مجلس دست پیدا خواهند کرد.

وی تاکید کرد: با طرح شفافیت آرا مردم از موقعیت، نظرات، اقدامات و رفتار نمایندگان دسترسی پیدا خواهند کردند؛ بنابراین در راستای بهینه شدن وظایف نمایندگی و همچنین پاسخگویی دقیق‌تر به موکلان این طرح با جدیت افزونتری در حال به سرانجام رسیدن است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی