کد خبر : 8237

محسنی بندپی مطزح کرد:

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس گفت: طرح گاز رسانی به بخش کجور، خواسته بحق مردم این خطه کوهستانی و محروم است.

محمدعلی محسنی بندپی نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست  با سعید یزدانی فرماندار شهرستان نوشهر ، تیموری مدیرعاملی گاز استان و  جهانیان معاونت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در راستای هماهنگی ها جهت استارت پروژه ی گازرسانی به بخش کجور از سمت مرزن آباد_دوآب گفت: این پروژه از دوسمت مرزن آباد_دوآب و ونوش_کدیر انجام خواهد شد و بخش کجور از دو سمت به شبکه گازرسانی سراسری متصل و همچنین با رایزنی های صورت گرفته یک خط لوله از کدیر نوشهر به سمت روستاهای کوهستانی شهرستان نور خواهد رفت تا از ثمره گازرسانی به بخش کجور، روستاهای شهرستان نور نیز بهره ببرند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: که گازرسانی به تمامی روستاهای بخش کجور می تواند با مهاجرت معکوس همراه باشد به بیان دیگر زمینه مهاجرت اهالی این منطقه از شهر به این بخش کوهستانی فراهم نماید.

وی  افزود: در دهه های گذشته بیشتر سکونتگاه ها را حدود۷۰درصد روستائیان و بقیه شهروندان تشکیل می دادند و امروز این آمار برعکس شده است چرا که زیرساخت ها بموقع در این مناطق فراهم نشده که روستائیان برای تامین شغل، بهبود کیفیت زندگی و رفاه حالشان به شهرها مهاجرت نکنند.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس بیان کرد: اگر چه در حوزه راه و گاز رسانی طی سال های گذشته اقدامات قابل توجهی انجام گرفته است منتهی طرح گاز رسانی به بخش کجور نیز باید همانند دیگر روستاهای این استان اجرا شود و این جزء انتظارات و خواسته های بحق مردم این خطه کوهستانی و محروم است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی