کد خبر : 8217

رئیس مجلس با صدور پیامی ارتحال آیت الله عبدالله نظری خادم الشریعة را تسلیت گفت.

 

دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس با صدور پیامی ارتحال آیت الله عبدالله نظری خادم الشریعة روحانی عالیقدر و مجتهد مبارز، یار صدیق امام (ره) و رهبری را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَةٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَةِ

 

ارتحال روحانی عالیقدر و مجتهد مبارز، یار صدیق امام (ره) و رهبری، حضرت آیت الله عبدالله نظری خادم الشریعة موجب تاسف و تالم فراوان گردید.

ایشان که یکی از شاگردان برجستۀ درس آیت الله العظمی بروجردی و از شاگردان مبرّز حضرت امام (ره) بودند در نهضت حق علیه باطل و مبارزه با رژیم ستمشاهی نیز همواره از یاران صدیق امام امت به شمار می آمدند. این روحانی جلیل القدر و مبارز نستوه، در سالهای پس از انقلاب نیز عمر خود را در حوزه های علمیه وقف تربیت طلّاب و نشر معارف اسلامی کردند و با برگزاری باشکوه دهۀ غدیر در شهرستان ساری، باقیات صالحات درخشانی از خود در جریان احیای امر اهل بیت علیهم السلام برجا گذاشتند.

اینجانب ضمن تسلیت به مردم شهید پرور استان مازندران به خصوص مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان ساری، حوزه‌های معزز علمیه و روحانیت گرانقدر، شاگردان و دوستداران آن روحانی جلیل القدر، به ویژه بیت محترم و فرزندان ارجمند ایشان، از خداوند متعال برای آن مبارز نستوه علو درجات وبرای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی