کد خبر : 8074

دهقانی :

نماینده مردم ورزقان در مجلس گفت: دولت در راستای اقدامات پوپولیستی سیاست‌هایی را پیش می‌گیرد و سعی می‌کند مشکلات مردم را به صورت مقطعی حل کند.

الله وردی دهقانی نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با میزان انطباق عملکرد و اقدامات دولت با سیاست‌های کلی نظام ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: سیاست‌های کلان کشور در برنامه چهار ساله تدوین و ابلاغ می‌شود اما با توجه به محدودیت‌های درآمدی که در دولت وجود دارد، تحقق این برنامه‌ها در عمل مشاهده نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گاه توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری خارج از برنامه نبوده و نیست، عنوان کرد: دولت آن طور که باید براساس خط‌مشی و راهبردهای اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری حرکت می‌کرد، حرکت نکرده است.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متأسفانه شاهد این هستیم که دولت در راستای اقدامات پوپولیستی سیاست‌هایی را پیش می‌گیرد و سعی می‌کند مشکلات مردم را به صورت مقطعی حل کند و مقطعی پاسخگو باشد که متأسفانه در این زمینه هم موفق نبوده است.

دهقانی تصریح کرد: راهبردها و برنامه‌های اساسی برای رهایی از تحریم‌ها و بنیان نهادن اقتصاد درون‌زا با تکیه بر امکانات داخلی مورد استفاده قرار نگرفته و در تعدیل خام فروشی و حرکت به سمت خودکفایی و رهایی از خام فروشی نفت با تکیه بر سرمایه‌های مردم توفیق چندانی نداشته است.

وی در پایان افزود: انتظار بیشتر این بود که در سالهای گذشته مخصوصاً زمانی که ترامپ روی کار آمد، دولت و دولتمردان به طور کلی از غرب و آمریکا و حمایت آنها دست می شستند به این دلیل که آنها به هر دلیلی، هیچ وقت به تعهدات خود پایبند نبودند. اینکه ما منتظر باشیم از غرب برای ما پالس‌ها و چراغ سبزهایی فرستاده شود، توقعات بی‌جایی است.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی