کد خبر : 7959

مقتدایی:

عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان اصفهان گفت: اگر کاندیداهایی سوء سابقه و یا مواردی از فساد و همچنین خیانت در امانت‌هایی که ملت به آنها سپردند ملاحظه شود؛ قطعا در این انتخابات فرصت حضور پیدا نخواهند کرد.

 

عباس مقتدایی به بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراها اشاره کرد و گفت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که در سال آینده برگزار خواهد شد یکی از ایستگاه‌هایی بوده که می‌توانیم در آن با بهره گیری از توانمندی‌های کشور سرنوشت شهرها و روستاها را بیش از پیش تضمین کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: کما کان بنا بر این بوده که مردمسالاری دینی در بالاترین حد محقق شود و انتخابات شوراها نیز می‌تواند فرصت مناسبی برای رشد مردمسالاری و تحقق افزونتر آن باشد؛ حتما زمینه‌های لازم برای مشارکت حداکثری ایجاد خواهد شد و همه افرادی که از توانمندی و انگیزه برای خدمت‌رسانی برخوردار هستند فرصتی پیدا می‌کنند تا بتوانند خود را در معرض رای آحاد ملت عرضه کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نهایت تلاش صورت خواهد گرفت تا توانمندترین افراد بتوانند در این عرصه نقش آفرینی کنند؛ البته از طرفی هم اگر کاندیداهایی سوء سابقه و یا مواردی از فساد و همچنین خیانت در امانت‌هایی که ملت به آنها سپردند، ملاحظه شود؛ قطعا در این انتخابات فرصت حضور پیدا نخواهند کرد زیرا هئیت نظارت حقوق مردم را به نحو شایسته‌ای در نظر خواهد گرفت.

عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از یک سو ایجاد بستر برای مشارکت حداکثری مردم و از سویی دیگر جلوگیری از فساد در آینده کشور، رویکردی اساسی بوده که هئیت نظارت آن را دنبال خواهد کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی