کد خبر : 7873

نوش آبادی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پنجره فرصت برجامی جمهوری اسلامی ایران برای دولت جدید ایالات متحده و اروپا تا ابد بازنخواهد بود.

 

حسین نوش آبادی ، در خصوص پنجره فرصت برجامی جمهوری اسلامی ایران برای غربی ها  تا ابد بازنخواهد بود، گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران به صورت جدی از سوی قوه مقننه پیگیری می شود تا از سوی دولت اجرایی شود.

نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: کشورهای حاضر در برجام باید از فرصت پیش آمده بهره ببرند، نه اینکه فرصت سوزی کنند.

وی با بیان اینکه ابتکار عمل برای احیای برجام در دست کشورهای اروپایی و ایالات متحده است، ادامه داد: بدون شک اگر فرصت ارائه شده به پایان برسد و منافع ایران تامین نشود، دسترسی بازرسان و سطح غنی سازی مطابق قوانین تغییر خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: در واقع سطح عمل به تعهدات برجامی از سوی کشورمان کاهش می یابد و این مهم به نفع هیچ یک از طرفین نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت جدید آمریکا باید راه اشتباهی که ترامپ در مواجهه با برجام طی کرد را بازگردد و خسارات ناشی از عدم اجرایی شدن این توافقات را نیز بپردازد./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی